گروه هتل های دایا مشهد ; همراه زائران مشهدالرضا در ایام نوروز - گروه هتل های دایا
9048
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9048,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

گروه هتل های دایا مشهد ; همراه زائران مشهدالرضا در ایام نوروز

هتل شکرانه مشهد

گروه هتل های دایا مشهد ; همراه زائران مشهدالرضا در ایام نوروز

گروه هتل های دایا مشهد ; مجموعه ای با نزدیک ترین هتل آپارتمان ها به حرم مطهر امام رضا

نوروز ۹۷ به پایان رسید و به گفته مسولان گردشگری شهر مشهد مقدس ; در این ایام ۲٫۵ میلیون زائر وارد شهر مشهد شدند

گروه هتل های دایا مشهد

گروه هتل های دایا مشهد

گروه هتل های دایا مشهد توانست با خدمت رسانی به بسیاری از زائران مشهد مقدس که قصد داشتند ; تعطیلات نوروز خود را در جوار حرم آقا امام رضا بگذرانند گام بزرگی در جهت آسایش و رفاه گردشگران و زائران بردارد!

در این مطلب قصد داریم که خلاصه ای از آنچه که در ایام نوروز توانستیم برای زائران مشهدالرضا فراهم کنیم را شرح دهیم ; با ما همراه باشید

گروه هتل های دایا که شامل ۵ هتل آپارتمان و ۱ هتل دو ستاره تاپ می باشد در ایام نوروز (۲۸ اسفند ۹۶ تا ۵ فروردین ۹۷ ) میزبان ۲۵۰۰ نفر از زائران مشهد الرضا بود. هتل آپارتمان ماه عسل و هتل آپارتمان داوود مشهد هر کدام با ظرفیت ۹۰ نفر ; به همراه هتل آپارتمان شکرانه و هتل آپارتمان حسام مشهد هر کدام با ظرفیت ۷۰ نفر و هتل دو ستاره تاپ آبشار با ظرفیت ۱۰۰ نفر ; در خدمت رسانی به زائران مشهد نقش داشتند .

گروه هتل های دایا (هتل آبشار مشهد)

گروه هتل های دایا (هتل آبشار مشهد)

هتل حسام مشهد

هتل حسام مشهد

 

از جمله کارهایی که در این ایام برای رفاه و آسایش میهمانان عزیز صورت گرفت :

 

بازبینی هتل برای رفع مشکلات احتمالی 

به دستور مدیریت مجموعه دایا ; تمامی قسمت های هتل ، اعم از آشپزخانه و اتاق ها و … کاملا مورد بازبینی قرار گرفتند تا در صورت وجود مشکل یا کم و کاستی آنها را برطرف کنند ; تا مسافران نوروزی در طول مدت اقامتشان در هتل دچار مشکل و نارضایتی نشوند .

راحتی مسافر ، هدف اصلی مجموعه ها 

در این بین تمامی پرسنل مجموعه های دایا همه تلاش خود را برای آسایش و رفاه حال مسافر انجام می دادند ; آنچه که بیشتر به چشم میخورد ; رابطه صمیمی و نزدیک مسافران با پرسنل مجموعه های ما بود .

عمو محسن ( قدیمی ترین پرسنل مجموعه گروه هتل های دایا)

عمو محسن ( قدیمی ترین پرسنل مجموعه گروه هتل های دایا مشهد)

 

گردش و تفریح در مشهد ، با تور های نیم روزی

یکی از کارهایی که برای مسافران مجموعه های دایا در ایام نوروز صورت گرفت ; این بود که با هماهنگی قبلی و بنا به میل مسافر ; تور های نیم روزی مشهد گردی در هتل برگذار میشد تا با کمترین هزینه مسافران بتوانند به جاهای دیدنی مشهد سر بزنند و اوقات خوشی را در کنار خانواده سپری کنند !

 

برای رزرو به صورت مستقیم می توانید به سامانه درخواست رزرو مراجعه کنید!

(مجموعه دایا شامل : هتل شکرانه ، ماه عسل ، داوود و حسام ; و هتل دو ستاره آبشار در مشهد مقدس می باشد)

 

خوشبختانه نوروز امسال هم ; همانند سال های قبل توانستیم میزبانی شایسته ای را از میهمانان عزیزمان داشته باشیم ، تمامی مجموعه به صورت شبانه روزی در تکاپو بودند تا مسافران بدون هیج مشکلی در مشهد اقامت داشته باشند و تعطیلات خوبی را سپری کنند ! به امید آنکه در روز های آینده میزبان شما دوستداران امام رضا علیه السلام باشیم ; یا حق

 

 

نظری داده نشده است

ارسال نظر