پردیس گلشن مشهد ; افتتاح پردیس سینمایی گلشن مشهد - گروه هتل های دایا
8814
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8814,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

پردیس گلشن مشهد ; افتتاح پردیس سینمایی گلشن مشهد

پردیس سینمایی گلشن

پردیس گلشن مشهد ; افتتاح پردیس سینمایی گلشن مشهد

پردیس گلشن مشهد ; افتتاح پردیس سینمایی گلشن مشهدReviewed by گروه هتل های دایا on Mar 18Rating: 5.0پردیس گلشن مشهدپردیس گلشن مشهد یک پردیس سینمایی است که در شهر مشهد واقع شده است . این پردیس از سال 95 ساختش شروع شده و در همین چند روز پیش (23 اسفند سال 96 ) افتتاح شد . پردیس گلشن مشهد دارای 4 سالن با گنجایش 337 نفر میباشد . این پردیس سینمایی برای کسانی که قصد سفر به مشهد را در عید نوروز 97 دارند مناسب است . حتی برای کسانی که در مشهد ساکن هستند نیز مناسب میباشد .

پردیس گلشن مشهد یک پردیس سینمایی است که در شهر مشهد واقع شده است . این پردیس از سال ۹۵ ساختش شروع شده و در همین چند روز پیش (۲۳ اسفند سال ۹۶ ) افتتاح شد . پردیس گلشن مشهد دارای ۴ سالن با گنجایش ۳۳۷ نفر میباشد . این پردیس سینمایی برای کسانی که قصد سفر به مشهد را در عید نوروز ۹۷ دارند مناسب است . حتی برای کسانی که در مشهد ساکن هستند نیز مناسب میباشد .

 

درباره پردیس گلشن مشهد

این پردیس سینمایی دارای ۴ سالن با گنجایش ۳۳۷ نفر میباشد . ظرفیت هر سالن بصورت زیر میباشد :

سالن ۱ (۱۹۲ نفر)
سالن ۲ (۵۰ نفر)
سالن ۳ (۴۸ نفر)
سالن ۴ (۴۷ نفر)

مدیریت این مجموعه سینمایی با جناب آقای فرزین جیرانی است .

آدرس پردیس گلشن مشهد :  مشهد، نبش هفت تیر ۸، خیابان گلشن

 

پردیس سینمایی گلشن هنرمندان

پردیس سینمایی گلشن هنرمندان

 

امکانات پردیس گلشن مشهد

گلشن مشهد دارای سالن سینمایی رو باز میباشد که میتوانید در محیطی سر باز از فیلم لذت ببرید .

این مجموعه تازه ساز میباشد و از لحاظ فضا بسیار زیبا و مدرن کار شده است . و دارای کافی شاپ مناسبی میباشد.

از داخل این پردیس میتوانید مشهد را از ارتفاع ۳۰ متری مشاهده کنید . سینما و رستوران با غرفه های فروشگاهی که داخل مجموعه قرار دارند . پردیس گلشن مشهد دارای نمازخانه آقایان و بانوان نیز میباشد .

از امکانات فنی پردیس مشهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • سیستم صوتی دالبی و سیستم فوق پیشرفته krix
  • سیستم ویدئو پرژکتور type E:laser
  • سیستم ویدئو پرژکتور type D
  • سیستم پرده MDI-strong-screen

 

سالن پردیس سینمایی گلشن

سالن پردیس سینمایی گلشن

 

مراسم افتتاحیه پردیس گلشن مشهد

پردیس گلشن در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ افتتاح شد . آیین افتتاحیه در دو مرحله دولتی و عمومی برگزار شد . هنرمندان ، مسئولین ، مدیران و افراد زیادی در این افتتاحیه شرکت نمودند .

در مرحله دولتی افراد حاضر در این مراسم حجة الاسلام پژمان فر نماینده محترم مردم شریف مشهد و کلات و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، دکتر حسینی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری خراسان رضوی، مهندس احمد نوروزی عضو شورای شهر مشهد، سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، دکتر افشین تحفه گر معاون هنری سینمایی اداره کل ارشاد و سید کمال الدین حسینی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و تنی دیگر از مسئولین ارشد استان و شهر مشهد میباشند .

 

بیشتر بخوانید : هتل ماه عسل مشهد

 

همچنین هنرمندان سرشناسی همچون داریوش ارجمند، اکبر عبدی، سالار عقیلی، حدیث شریعت زاده، سیما تیرانداز، لیلا اوتادی، امیر یل ارجمند، هادی کاظمی، لیندا کیانی، مارال فرجاد، سارا منجزی در مراسم حضور به هم رساندند تا شبی به یادمندنی برای هنردوستان شهر مشهد فراهم آورند.

 

 

افتتاح پردیس سینمایی گلشن

افتتاح پردیس سینمایی گلشن

افتتاح پردیس سینمایی گلشن

افتتاح پردیس سینمایی گلشن

افتتاح پردیس سینمایی گلشن

افتتاح پردیس سینمایی گلشن

 

جزئیات بیشتر هتل دوستاره آبشار

نظری داده نشده است

ارسال نظر