پارک کوهسنگی مشهد ; محل تاج گذاری نادرشاه افشار - گروه هتل های دایا
6616
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-6616,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

پارک کوهسنگی مشهد ; محل تاج گذاری نادرشاه افشار

پارک کوهسنگی مشهد

پارک کوهسنگی مشهد ; محل تاج گذاری نادرشاه افشار

پارک کوهسنگی مشهد ; محل تاج گذاری نادرشاه افشارReviewed by Dayahotels on Oct 6Rating:

پارک کوهسنگی ; پارک کوهسنگی مشهد

یکی از زیبایی های شهر مشهد که بعد از پارک ملت مشهد ، دومین پارک بزرگ این شهر محسوب میشود . یکی از زیباترین پارک‌های ساخته‌شده در ایران است . پارک کوهسنگی با هوای معتدل و لطیف تابستانی از دیر باز پذیرای زائران و گردشگران بسیاری است. این منطقه ی ییلاقی سهل الصعود بوده ولی امروزه با احداث پله ها و راهرو ها ، می توان با کمی تلاش و همت به آن صعود کرد .گفته می شود این پارک پس از حرم امام رضا و آرامگاه فردوسی سومین رتبه را از نظر تعداد گردشگر دارد. چشم اندازهای طبیعی، هوایی مطبوع، رستوران های متعدد، استخر، مراکز خرید، مراکز ورزشی، تفریحی و شهربازی کوهسنگی را تفرجگاهی زیبا با خیل کثیری از مسافران نموده است. از نکات قابل توجه این مکان طبیعی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دریاچه کوهسنگی
  • آبنما
  • گلزار شهدای گمنام

 

پارک کوهسنگی مشهد

پارک کوهسنگی مشهد

کوهسنگی

کوهسنگی مشهد

کوهسنگی _ آبنما

کوهسنگی _ آبنما

گلزار شهدای گمنام کوهسنگی

گلزار شهدای گمنام کوهسنگی

 

اگر می خواهید در یک مکان کاملا آرام همراه با خانواده اوقات خوشی را در کنار صدای آب و طبیعت بکر بگذرانید ، گروه هتل های دایا این مکان را به شما زائران مشهد الرضا پیشنهاد می کند ، در مرکز شهر قرار داشتن این مکان ، یکی از نکات شایان به ذکر این پارک زیباست.

نظری داده نشده است

ارسال نظر