فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ; دومین فرودگاه کشور - گروه هتل های دایا
8407
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8407,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ; دومین فرودگاه کشور

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ; دومین فرودگاه کشور

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ; اگر در مشهد زندگی می کنید یا مسافر هستید و اسکان شما در قسمت نزدیکی حرم امام رضا(ع) باشد، حتما بارها صدای هواپیماها را شنیده اید.

این ممکن است برای افرادی که اغلب از فرودگاه دوربوده اند، در روزهای اول لذت بخش باشد اما بعدا این مساله ممکن است آزاردهنده تکراری شود.

شناخت فرودگاه و دانستن مسیرهای رفت و آمد به آن ها از مهمترین مواردی است که شما باید قبل از خرید بلیط هواپیما آن ها را بدانید.

امروزه در اکثر فرودگاه های کشور خدمات رفاهی زیادی قرار داده شده است و حتی جالب است بدانید که ایران دارای فرودگاه های استاندارد در منطقه است که قابلیت و نشست و برخاست هواپیماهای بزرگ را دارد.

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد بر اساس آمار بدست اومده دومین فرودگاه پر ترافیک کشور بعد از فرودگاه مهرآباد تهرانِ!

امروزه خدماتی که در این فرودگاه انجام می شود شامل خدمات ترافیکی هوایی، نشستن و برخاستن هواپیما، پارک کردن هواپیماها، خدمات روشنایی، خدمات فرودگاهی و خدمات هواشناسی و توجیه خلبانان می باشد.

 

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

 

مطالب پیشنهادی : تفاوت سفر با قطار و هواپیما ; با قطار سفر کنیم یا هواپیما ؟

 

شرکت های فعال در حمل و نقل هوایی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

بیش از ۱۴ شرکت هواپیمایی داخلی در این فرودگاه رفت و آمد می کنند. شرکت های هواپیمایی مانند ماهان، ایران ایر، کیش، زاگرس، کاسپین زاگرس، آتا، آسمان، تابان، معراج، قشم، ایرتور و اترک می باشد. همچنین بیش از ۱۶ شرکت خارجی هم از این فرودگاه نشست و برخاست دارند.

شرکت های هواپیمایی خارجی مانند امارات، ایرعربیا، آریانا، فلای بغداد، فلای دبی، عراق، کام ایر(افغانستان)، ایرویز، شاهین ایر، ایرلاینز و غیره است.

 

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

 

مقاصد داخلی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

از نظر مقاصد داخلی تقریبا کل ایران را شامل می شود که می توان شهرهای تهران، اصفهان، بوشهر، تبریز، چابهار، رشت، زابل، زاهدان، ساری، شیراز، قشم،کرمانشاه، کیش، گرگان، نوشهر، همدان، یزد و اهواز را نام برد و حتی این اواخر شهر زنجان هم به مقصد پروازی این فرودگاه اضافه شده است.

از نظر مقصد های خارجی می توان کابل، بغداد، دبی، کویت، دوحه، شارجه، قندهار، نجف، لاهور، استانبول، مدینه، مزارشریف، دوشنبه، بیروت، جده، کویته و دمام را نام برد.

چند سال پیش هم یک پرواز مستقیم از هامبورگ به مشهد به منظور ایجاد روابط بهتر ایران با اروپا انجام شد.

 

مطلب پیشنهادی : معیارهای یک هتل خوب ; چگونه یک هتل خوب را پیدا کنیم؟

 

 

فرودگاه هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد

 

آشنایی با هتل های مشهد : هتل دو ستاره آبشار

 

نظری داده نشده است

ارسال نظر