رزرو هتل آپارتمان در مشهد - رزرو هتل نزدیک به حرم در مشهد - رزرو مستقیم هتل آپارتمان
9702
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-9702,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

رزرو هتل آپارتمان در مشهد – رزرو هتل نزدیک به حرم در مشهد – رزرو مستقیم هتل آپارتمان

Emam-reza

رزرو هتل آپارتمان در مشهد – رزرو هتل نزدیک به حرم در مشهد – رزرو مستقیم هتل آپارتمان

رزرو هتل آپارتمان در مشهد - رزرو هتل نزدیک به حرم در مشهد - رزرو مستقیم هتل آپارتمانReviewed by گروه هتل های دایا on Aug 15Rating: 5.0رزرو هتل آپارتمان در مشهد - رزرو هتل نزدیک به حرم در مشهد - رزرو مستقیم هتل آپارتمانرزرو هتل آپارتمان در مشهد با بهترین امکانات رزرو هتل آپارتمان نزدیک به حرم مطهر به صورت مستقیم-مجموعه گروه هتل های دایا دارای بهترین هتل آپارتمان ها در مشهد

رزرو هتل آپارتمان در مشهد همیشه یکی از دغدغه های اصلی مسافران و گردشگران و زائرانی بوده است که قصد سفر به مشهد مقدس را داشته اند ; ما قصد داریم شما را با نحوه رزرو مستقیم هتل آپارتمان در مشهد آشنا کنیم . برای اینکار شما می توانید به سامانه درخواست رزرو گروه هتل های دایا رفته و با دیدن اطلاعات مربوط به هتل آپارتمان های این مجموعه درخواست رزرو اتاق خود را ثبت نمایید . 

سامانه رزرو هتل آپارتمان در مشهد

سامانه رزرو هتل در مشهد (کلیک کنید

نحوه رزرو هتل آپارتمان در مشهد توسط سامانه

جستجو در هتل آپارتمان های مجموعه دایا

بعد از اینکه وارد سامانه درخواست رزرو هتل آپارتمان در مشهد شدید ، شما با صفحه زیر رو به رو خواهید شد . یک فرم کوچک که شما با پر کردن اطلاعات آن به صورت کاملا هوشمند سامانه متناسب با درخواست شما ، اتاق های موجود را پیشنهاد خواهد داد و شما قادر خواهی بود تا اتاق مورد نظر خود را انتخاب کنید و درخواست رزرو خود را ثبت کنید .

رزرو هتل آپارتمان در مشهد

رزرو هتل آپارتمان در مشهد

 

لیست هتل های تحت مدیریت مجموعه دایا مشهد

در ابتدا که وارد سامانه درخواست رزرو مجموعه دایا می شوید ، یک لیست از تمامی هتل های تحت مدیریت گروه هتل های دایا مشاهده خواهید کرد ، لیستی همراه با اسامی هتل ها و دیگر اطلاعات تکمیلی که برای مشاهده اطلاعات بیشتر کافی است رو دکمه جلوی هر هتل کلیک کرده تا وارد صفحه مخصوص همان هتل آپارتمان بشوید .

 

رزرو هتل آپارتمان در مشهد

رزرو هتل آپارتمان در مشهد

 

مشاهده اطلاعت تکمیلی هتل ها

برای رزرو هتل آپارتمان در مشهد شما نیاز دارید تا اول اتاق های موجود را مشاهده کنید ، در این بخش شما می توانید اطلاعات کامل تری از هتل انتخاب شده ببینید . اطلاعاتی نظیر : آدرس هتل ، شماره تلفن هتل ، توضیحات کامل از هتل ، امکانات هتل ، و … 

رزرو هتل دوستان مشهد

رزرو هتل دوستان مشهد

 

اتاق های هتل انتخاب شده

اتاق های هتل انتخاب شده

ارسال درخواست رزرو هتل در مشهد

بعد از انتخاب اتاق مورد نظر و با کلیک کردن روی دکمه درخواست رزرو شما به صفحه زیر وصل خواهید شد و در آن جا باید فرم مربوطه را پر کنید و گزینه درخواست رزرو را بزنید ! به این نکته دقت کنید که شماره تلفن همراه خودتان را حتما درست وارد کنید تا تیم رزرواسیون گروه هتل های دایا در کمترین زمان با شما تماس بگیرد تا رزرو اتاقتان مراحل قانونی اش را طی کند . 

 

سامانه درخواست رزرو

سامانه درخواست رزرو

 

مراحلی که برای صد در صد کردن رزرو هتل آپارتمان در مشهد الزامیست طی شود

بعد از تماس تیم رزرواسیون گروه هتل های دایا برای درخواست ارسال شده از سوی شما ، لازم است حتما تاریخ ورود و خروج ، تعداد نفرات را اعلام کنید و بعد از قبول کردن قیمت اعلام شده از سوی رزرواسیون ، مبلغ یک شب رزرو اتاق را به عنوان پیش پرداخت پرداخت می کنید و بعد از آن از سمت رزرواسیون یک تاییدیه برایتان ارسال می شود که حتما باید در هنگام مراجعه به هتل ، همراهتان باشد. 

 

لازم است بدانید :

 

  • در صورت پرداخت اینترنتی حتما شماره پیگیری و یا عکس فیش واریزی را برای رزرواسیون ارسال کنید
  • شما فقط اتاق را رزرو کرده اید و هتل در قبال بلیط اتوبوس یا قطار و هواپیما مسئولیتی ندارد .
  • ساعت تحویل گرفتن اتاق از هتل ساعت ۱۴ خواهد بود.
  • ساعت تخلیه اتاق ساعت ۱۲ ظهر خواهد بود .
  • در صورتیکه بخواهید رزرو خود را کنسل کنید ، اگر ۴۸ ساعت  قبل از تاریخ ورودتان باشد ، پیش پرداخت به شما برگشت داده می شود در غیر اینصورت هزینه یک شب اقامت برایتان محاسبه خواهد شد .
نظری داده نشده است

ارسال نظر