تفاوت سفر با قطار و هواپیما ; با قطار سفر کنیم یا هواپیما ؟ - گروه هتل های دایا
7450
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-7450,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

تفاوت سفر با قطار و هواپیما ; با قطار سفر کنیم یا هواپیما ؟

تفاوت سفر با قطار و هواپیما

تفاوت سفر با قطار و هواپیما ; با قطار سفر کنیم یا هواپیما ؟

تفاوت سفر با قطار و هواپیما ; برای آن دسته از افراد که بار اولشان هست که قصد سفر را دارند شاید مهم باشد که سفر با قطار و هواپیما چه فرقی با یکدیگر دارد ، در زمان های گذشته اولویت مردم برای سفر های طولانی سفر با قطار بود و لذت بردن و به یاد گذاشتن خاطرات خوب ارزشش از زودتر رسیدن به مقصد بهتر بود ،
در این مطلب قصد داریم که شما خواننده گرامی را با مزیت های سفر با قطار اشنا کنیم .

تفاوت سفر با قطار و هواپیما

تفاوت سفر با قطار و هواپیما

هزینه کمتر ، لذت بیشتر

بلیط های قطار معمولا ارزان تر از بلیط های هواپیما است ! بلیط های قطار بر خلاف بلیط های هواپیما که داعم در حال افزایش قیمت نیست ! نیاز به رزرو ماه ها قبل ندارید و علاوه بر آن شرایط کنسل کردن بلیط قطار بسیار آسان تر است .


در ادامه میخوانیم : 
راهنمای سفر به مشهد ; آنچه که باید راجب مشهد بدانیم !

 

راحتی بهتر در قطار از نظر وسایل همراه

اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده باشید مشاهده کرده اید که برای پرواز باید دو ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید و در صف های طولانی کنترل منتظر بمانید ، ولی قطار اینگ.نه نیست و فقط نیاز است که نیم ساعت قبل از حرکت در راه آهن حضور داشته باشید ! علاوه بر این بر خلاف فرودگاه که محدودیت بار زیادی شامل حال مسافران می شود ، در راه آهن اینگونه نیست و مسافران به راحتی میتوانند حتی وسایل نقلیه خود را به مقصد خود حمل کنند .

زمان ، معیار مهم در سفر با قطار

تفاوت سفر با قطار و هواپیما

تفاوت سفر با قطار و هواپیما

 

در سفر با هواپیما بار ها شنیده یا دیده اید که پرواز ها تاخیرهای چند ساعته داشته اند زیرا هواپیما وابسته به شرایط جوی می باشد ولی در قطار به این شکل نیست و تاخیر ها در حد چند دقیقه است ، ایستگاه های قطار معمولا در نزدیکی شهرها و یا در مرکز شهر هستند بر خلاف فرودگاه ها که در بیست کیلومتری و یا بیشتر از شهر  قرار دارند .

جذابه ای به نام ” مسیر سفر “

در تفاوت سفر با قطار و هواپیما می توان به این موضوع اشاره کرد که زبر عکس هواپیما که تنها مزیت آن انتقال سریع شما از مقصد به مبدا است، جابجا شدن با قطار خود بخشی از سفر و جاذبه‌های آن است. در حالی که تماشای ابرها تنها منظره‌ای است که از سفر با هواپیما می‌توان دید، در سفر با قطار به صندلی‌ راحت خود تکیه دهید، موسیقی دلخواهتان را گوش کنید و مناظری را ببینید که مدام در حال تغییر هستند، از کوه‌های سرسبز و کویر گرفته تا شهرهای کوچکی که ممکن است هیچ وقت ندیده باشید.

دوستانتان هم ببرید یا با دوست‌های جدید برگردید

کوپه‌های قطار این فرصت را به شما می‌دهند که با جمع دوستان و خانواده یکجا و درکنار هم سفر کنید. در طول سفر از گفت‌‌وگو با یکدیگر لذت ببرید، خاطرات را مرور کنید و تمام راه را با دیدن مناظر و گفت‌و‌گوهای صمیمی سپری کنید.
سفر با قطار حتی فرصت خوبی برای دوستی‌های جدید فراهم می‌کند. موقعیت صندلی ها در داخل کوپه که رو به روی هم هستند مسافرین را رو‌به‌روی هم می‌نشاند و لبخندی می‌تواند آغاز گر دوستی باشد و این در حالی است که در سفر با هواپیما ممکن است به جز خمیازه و شکایت‌های همسفر کنار دستی‌مان چیزی به یاد نداشته باشیم.

 

منبع : گروه هتل های دایا ، همگردی

 

لیست هتل های مجموعه دایا :

هتل ماه عسل 

هتل حسام

هتل داوود

واحد اقامتی شکرانه

نظری داده نشده است

ارسال نظر