بهترین زمان سفر به مشهد ; مشهد در اواخر پاییز و اوایل زمستان - گروه هتل های دایا
7351
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-7351,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

بهترین زمان سفر به مشهد ; مشهد در اواخر پاییز و اوایل زمستان

بهترین زمان سفر به مشهد

بهترین زمان سفر به مشهد ; مشهد در اواخر پاییز و اوایل زمستان

بهترین زمان سفر به مشهد ; مشهد در اواخر پاییز و اوایل زمستانReviewed by Dayahotels on Nov 25Rating:

بهترین زمان سفر به مشهد ; مشهد در اوایل بهار و در اواخر پاییز و اوایل زمستان یکی از بازه های زمانی مناسب برای سفر به این شهر مقدس می باشد .
در این بازه زمانی به دلیل تمام شدن ماه های محرم و صَفَر ، اکثر مسافران و زائران شهر مشهد درحال بازگشت به مقاصد خود هستند .
علاوه بر آن با فرا رسیدن فصل سرما در کل کشور مسافرت کاهش یافته و جاده ها رو به خلوتی میروند .

مهم ترین ویژگی سفر به مشهد در این بازه زمانی

برای آن دسته از عزیزانی که در این بازه زمانی قصد سفر به مشهد را دارند شاید این باشد که ، در این زمان با توجه به خلوت بودن مشهد ، اکثر هتل ها و واحد های اقامتی جای خالی زیادی برای مسافران خواهند داشت و به همین دلیل قیمت اتاق ها به طور چشمگیری کاهش می یابد .

بهترین زمان سفر به مشهد ( طبیعت پاییزی مشهد )

بهترین زمان سفر به مشهد ( طبیعت پاییزی مشهد )

 

 

در ادامه میخوانیم : راهنمای سفر به مشهد ; آنچه که باید راجب مشهد بدانیم !

 

مشهد در این زمان از نظر آب و هوایی ، بسیار آب و هوای مناسبی را دارا می باشد و علاوه بر آن طبیعت مناطق گردشگری در اواخر پاییز یکی از جاذبه های گردشگری برای مسافران به شمار می رود .

همچنین با توجه به کاهش جمعیت در اطراف حرم مطهر ، برای آن دسته از دوستداران اقا امام رضا علیه السلام که در زمان شلوغی نتوانسته اند به ضریح آن حضرت دست بزنند ، در این بازه زمانی که بهترین زمان سفر به مشهد می باشد می توانند به راحتی و به دلیل خلوتی حرم رضوی به این سعادت نائل شوند .

منبع : گروه هتل های دایا 

 

 

نظری داده نشده است

ارسال نظر