بازار هفده شهریور مشهد ; هر چیز که شما بخواهید ، پیدا می کنید! - گروه هتل های دایا
8614
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-8614,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,vss_responsive_adv,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

بازار هفده شهریور مشهد ; هر چیز که شما بخواهید ، پیدا می کنید!

بازار هفده شهریور مشهد

بازار هفده شهریور مشهد ; هر چیز که شما بخواهید ، پیدا می کنید!

بازار هفده شهریور مشهد

اگر به دنبال فروشگاه، مغازه، پاساژ و بازار خوب و ارزان برای خرید لباس و پوشاک در شهر مشهد هستید این مطلب می تواند تا حدود زیادی به شما کمک کند.

در این بخش به جاهایی که می توانید پوشاک را ارزان تر از جاهای دیگر تهیه و خریداری کنید اشاره می کنیم. البته لازم به ذکر است که این لیست و آدرس ها کامل نیست.

مطمئنا در بسیاری از فروشگاه های دیگر نیز می توان پوشاک را به قیمت مناسب خرید. اگر شما هم مغازه یا مرکز خریدی که هموطنان عزیز می توانند از آنجا لباس به

قیمت خوب تهیه کنند را می شناسید در بخش نظرات همین مطلب معرفی کنید تا دیگران نیز در جریان قرار بگیرند.

 

بازار هفده شهریور مشهد

بازار هفده شهریور مشهد

 

قیمت پایین ، کیفیت خوب

بازار هفده شهریور مشهد شامل تعداد زیادی پاساژ و فروشگاه ، در زمینه های پوشاک مردانه، زنانه، بچه‌گانه، لباس زیر، مانتو و روسری و لباس‌های مجلسی می‌باشد. اجناس این بازار معمولا نسبت به دیگر مراکز خرید مشهد ، پایین تر است ، با وجود اینکه کیفیت همان کیفیت است!

دلیل اصلی این امر این است که چون از گذشته عمده فروشان مشهدی در این مکان حضور داشتند ، اجناس معمولا با قیمت پایین تری نسبت به دیگر مراکز سطح شهر به فروش می رسند ! حتی اگر کمی چانه هم بزنید ، کمتر هم می توانید بخرید!

قیمت ها معمولا در بازار هفده شهریور مشهد در مجتمع های اطراف آن ممکن است که اختلاف داشته باشند که آن هم متناسب با کرایه ای که فروشنده ها می دهند ، درصد بیشتری را روی اجناس خود می کشند !

 

بازار هفده شهریور مشهد

بازار هفده شهریور مشهد

 

مراکز خرید نزدیک به بازار هفده شهریور مشهد

  • سی متری طلاب
  • مجتمع آرمان

 

سی متری طلاب :

سی متری طلاب هم قیمت لباس ها مناسب است به خصوص مانتو. که اگر سمت خیابان طلاب بروید شما را راهنمایی می کنند و به راحتی می توانید پیدا کنید.

 

خیابان عنصری :

همچنین نزدیک به خیابان ۱۷ شهریور، خیابان عنصری است که در آنجا نیز چند لباس فروشی دایر است که گویا ارزان فروشند. مثلا شلوار ۳۸ هزار تومانی (البته اگر قیمت ها افزایش پیدا نکرده باشد.) می توانید هر نوع شلواری، اعم از شلوار لی، کتان، پارچه ای و جین را به قیمت سی و هشت هزار تومان خریداری کنید.

البته فروشگاه هایی که شلوار ۳۸ هزار تومانی عرضه می کنند نیز در سطح شهر نیز وجود دارد. برای مثال در بلوار معلم (آزادشهر)

 

مجتمع آرمان :

یکی از بزرگترین و مدرنترین مجتمع‌های تجاری، تفریحی و اقامتی مشهد مقدس واقع در خیابان نواب صفوی با فاصله کمی از حرم امام رضا (ع). مجتمع تجاری آرمان در بخش مرکزی دارای فضاهای مفرح، آبشار و صخره‌های بسیار بزرگ، محل بازی و تفریحگاه برای کودکان و بزرگسالان بوده

و همچنین فود‌کورت مجموعه با ظرفیت ۱۳۰۰ نفر پذیرای مسافران محترم مشهد است. مجتمع تجاری آرمان ۱۳ طبقه شامل ۳۵۹ واحد تجاری ۲۹۰ واحد اقامتی و ۱۱۹ واحد مسکونی بوده و ظرفیت پارکینگ آن نیز ۴۴۵ می‌باشد.

مجتمع آرمان مشهد

مجتمع آرمان مشهد

 

آدرس بازار هفده شهریور مشهد :

در واقع اگر از سمت بازار رضا بخواهیم به شما آدرس بدهیم، انتهای بازار رضا به بلوار ۱۷ شهریور می رسد. در خیابان ۱۷ شهریور چندین پاساژ و مرکز خرید لباس در حال

فعالیت هستند.

 

نظری داده نشده است

ارسال نظر